Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat z płotka. Komentarz Krzysztofa Wiejaka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2019 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Wieść gminna niesie, że od kilku dobrych lat Tomcio Pituch wraz z kilkoma innymi (bez)radnymi PiS biega po mieście z siatką na motyle i próbuje złapać jakiegoś gendera. Napiszcie może jakiś artykuł o efektach jego działania? Ile genderów udało mu się złapać, gdzie dokładnie się znajdowały, czym się odżywiają i jaki mają wpływ na przewietrzanie Lublina?
  "Napiszcie może jakiś artykuł o efektach jego działania?" Artykuł? Przecież nie udało by się skleić trzech zdań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor dziennika, który chce mieć poszanowanie powinien być obiektywny. Jak widać, pana Wiejaka strasznie uwiera PiS i rodzina, a także to, że rodzinę się promuje. Widocznie dziennikowi bliżej do innych wartości niż kościół i rodzina. Wypowiedzi redaktorskie w takim tonie i z takim zapałem skierowane przeciwko PiS, dla generowania odsłon na stronie, są po prostu mizerne. Gdzie dziennikarski obiektywizm? Każdy reklamuje się jak może, nawet dziennik. Czy w tym przypadku reklamy dziennika wschodniego na mieście to próżność?
 Jakiś koszmar, a od kiedy wartości takie jak kościół i rodzina muszą iść ze sobą nierozłącznie w parze? Czy ateiści, agnostycy lub osoby wyznające religię nie mogą tworzyć rodzin? Męczy mnie już to zagarnianie przez PiS pewnych wartości i podpinanie ich pod KK, jakby tylko jego wyznawcy mieli jakieś moralne prawa. Gazeta jako medium ma prawo reprezentować przekonania redaktra naczelnego i dziennikarzy. Tu zwrócono problem na rozwieszanie plakatów politycznych poza okresem kampanii wyborczej co nie tylko niszczy estetykę miasta, ale także jest mało eko. Media, które nie są zgodne z linią PiS to manipulatorzy promujący LGBT i lewactwo, ale TVP która przedstawia partyjną linię PiS jako najświętszą i jedyną prawdę to już jest cacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby był z peło to by pewnoe K.Wiejak problemu z tym nie miał...A ogółnie Pis Peło jedno zło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pitucha negując wszystko i wszystkich koniecznie chce być zauważony przez prezia!Pozazdrościł Soboniowi,Tułajewowi,Krukowej skoku do Warszawki.Stary pieniacz zaślepiony nienawiścią do innych myślących nie po pisowsku!Nie rób siary Pitucho!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakoś Kaczor go nie dostrzega mimo wiadra wazeliny które Pituch nosi zawsze ze sobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jedno marzenie, które być może kiedyś się spełni. Pal licho Pituchę. Czasami patrzę na naszą kochaną Polskę i tak sobie myślę: gdybyśmy tak na minutę mieli w kraju takiego Putani, który wydałby dekret: od jutra znikają w całym kraju wszelkiej maści biboardy, plakaty, reklamy, afisze itd.  Nastęonego dnia zobaczylibyśmy zupenie inne miasta...  A gdyby jeszcze, co jest ideą fix zniknęły reklamy telewizyjen, reklamy w internecie, to dostabym orgazmu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzał ktoś czy nośniki reklamowe zostały postawione legalnie i w miejscu do tego przeznaczonym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziad wstrętny. Ja rodzinnie w wakacje zapieprzam w malinach, aby dla rodziny mieć na chleb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ Pan Pitucha został skazany za zniesławienie, powinien honorowo zrzec się mandatu radnego, a nie epatować swoim, powiedzmy "średnim" wizerunkiem na ulicach miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem te banery i jako konstruktor budowlany podejrzewa, że są tak słabo zamocowane, że przy większym wietrze stanowiłyby zagrożenie dla przechodzących niedaleko ludzi. Czy ktoś to może sprawdzić czy te banery są prawidłowo zamontowane, żeby nie było za późno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co promuje i finansuje lgbt ?
 Finansuje przede wszystkim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A facjata nieciekawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem te banery i jako konstruktor budowlany podejrzewa, że są tak słabo zamocowane, że przy większym wietrze stanowiłyby zagrożenie dla przechodzących niedaleko ludzi. Czy ktoś to może sprawdzić czy te banery są prawidłowo zamontowane, żeby nie było za późno !
 A jeden to sie nawet przewrócił.  Naprzeciwko Tarasow. Panie Pitucha idz sie pan postaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzał ktoś czy nośniki reklamowe zostały postawione legalnie i w miejscu do tego przeznaczonym? Myślę że oficjalnie to nie są nośniki reklamowe. A jedynie takie sobie płotki stojące w przestrzeni miejskiej, oczywiście niczego nie ogradzajace, przypadkiem przyozdobione plandekami.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja wymaga by Ci, którzy chcą być wybrani czasami o sobie  przypomnieli. W wyborach samorządowych widać było kto miał pieniądze na największe bilbordy. Prezydent Żuk i jego ludzie byli wszędzie i to przed wyborami, w trakcie i po wyborach (dziękując za oddane głosy). Rozumiem, że jeśli jest to Radny z PiS to jest to nieestetyczne i w ogóle obciachowe. Co innego jakby to był bilbord z Radnym Klubu Prezydenta Żuka. No to wtedy oczywiście sama estetyka, wielkomiejskość, smak i kunszt. Proszę o odrobinę obiektywizmu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie red: taki sezon "ogórkowy" a może zainteresowałby się Pan co się dzieje w wojewódzkim sanepidzie tam nie ma ogórków ale papryka chili i byłoby co napisać ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy inny urzędnik, z jedynie słusznej KOALICJI ,  będący w trakcie procesu i póxniej skazany wyrokiem NSA oblepiał w miescie kazdą ulicę i skrzyżowanie, to była cisza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uffff myslalem, że znowu facjata tęczowego gietmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za te plakaty. Pokazałem je moim dzieciom i już moje dzieci wiedzą na kogo mają omijać i przechodzić na druga stronę jak widzą oprócz panów pedofilów w czarnych sukienkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przypomnicie może wyborcom ile reprezentant ZSL do KE wydal na swoją kampanię? Gość reprezentuje ugrupowanie zdobywające skromniutkie 1,6 % (Jarubas w prezydenckich 2015), a pieniędzy pompują w kampanię ponoć gigantyczne ilości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...